Rošty do postele

Jak si kdo ustele, tak bude i spát. A kde budeme spát, to je docela důležité, jelikož přespíme asi třetinu života. Zdřímnout si můžeme i na gauči či lavici v zahradě, ale na noc bychom si měli lehnout jen do opravdu kvalitní postele.Nejsnazší je v posteli vyměnit polštáře a přikrývky. Výběr rozměrů a tloušťky je opravdu pestrý. No lidé starší nebo ti, který z těžké práce či po úrazu mají problémy se zády, ti vědí, že to nestačí. A tak se docela daří i prodejcům matrací. Kvalitní matrace dokáží výrazně zlepšit spánek a tím i regeneraci těla, ale často to stále nestačí.

Mnoho lidí to řeší výměnou staršího nábytku za nový a tedy vymění i starou postel za zcela novou. Častokrát úplně zbytečně vyhozené peníze. Mnoho postelí je totiž v dobrém stavu, z kvalitního materiálu, nevržou a hodí se do ložnice ke skříňkám, jen se na nich nespí dobře. Přitom zcela stačí vyměnit rošty.

Ve starších postelích jsou pod matrace dávány obyčejné „žebříky“ z prken, bez pružnosti, často přikryté překližkou. Tyto rošty jsou tuhé a pouze výměna matrace nepomůže. Nové rošty do postelí, které jsou tvarové a pružné, výrazně zlepší spánek a odstraní bolesti zad. Zejména pokud si koupíte segmentové rošty.

Rošty s přidanou hodnotou

Významným pozitivem jsou polohovatelné rošty, využitelné zejména u nemocných lidí. Dovolují nastavení výšky a sklonu jednotlivých částí postele, dle potřeby ležícího člověka a zaujetí takzvané úlevové polohy. Pro snadnější manipulaci si můžete zakoupit i rošty s nastavováním polohy pomocí elektromotoru a ležící osoba nemusí přivolávat pokaždé pomoc, když si chce přečíst knihu nebo jen změnit polohu na posteli.

rošty-stare

Výměnou roštu a případně matrace na starší posteli dokážete výrazně zlepšit kvalitu odpočinku a spánku se zachováním původního rázu zařízení celé místnosti a přitom za výhodnou cenu. Zbytečné je vyhazovat dobrou postel, když stačí vyměnit rošty a může sloužit dál a ještě lépe, než dosud.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..