Články označené jako rošt

Aké matrace do spálne

Čím náročnejší pracovný deň absolvujete, tým dôležitejšie je si dobre oddýchnuť. Veď preto sme venovali toľko úsilia zariadeniu svojho domu, aby sme vytvorili skvelé zázemie pre svoju rodinu aj miesto, kde naberieme nových síl. Ale oddych po práci neznamená iba obývačka s veľkým televízorom a pohodlnou sedačkou. Pre kondíciu a pohodu je predovšetkým dôležitý spánok. A to, na čom spíme.

Pokračování článku

Zahradní krby lákají svou víceúčelovostí – Podlehnete i vy výhodám?

Jste nadšený zahrádkář? Hrdý majitel zahrady či upraveného pozemku? Posuňte vybavenost a možnosti své zahrady na další ‘’level’’. Zahradní krb je výhodný z mnoho důvodů!

Mezi sousedy se stále tak nějak bojuje o to, kdo bude mít lepší úrodu, kdo má krásnější okrasnou zahradu apod. Pokud se i vy své sousedy snažíte přetrumfnout, měli byste se začít zajímat o zahradní krb, ten totiž vytře zrak celému vašemu okolí!

Pokračování článku

Rošty do postele

Jak si kdo ustele, tak bude i spát. A kde budeme spát, to je docela důležité, jelikož přespíme asi třetinu života. Zdřímnout si můžeme i na gauči či lavici v zahradě, ale na noc bychom si měli lehnout jen do opravdu kvalitní postele.

Pokračování článku

Nábytek

Dům je dům, ale jen nábytek a zařízení udělá z domu domov. Kvalitní nábytek nám nejen umožní odpočívat, ale také pracovat, ukládat všechny potřebné i nepotřebné věci. Nábytek je to, co ze studeného domu udělá teplý domov a klidný přístav pro všechny členy rodiny, kam se mohou uchýlit po náročném pracovním dni. Proto byste výběr svého nábytku neměli podcenit.

Pokračování článku