Sekání a údržba travnatých ploch bude hračkou díky traktorům Seco

Vaše zahrada je vaší vizitkou. Zraky kolemjdoucích, návštěv i sousedů budou zvědavě sledovat a hodnotit, jaký je stav vašeho trávníku. Hustý, pěkně zelený a čistě posečený trávník se stává skutečnou pýchou každého zahradníka. Jak docílit, aby se váš trávník proměnil ve vaši chloubu?


Sáhněte jedině po kvalitní technice

Pro dobře udržovaný trávník je důležitý především správný výběr a nákup zahradní techniky. Abyste správně zvolili sekačku trávy, je třeba si svoji volbu předem dobře rozmyslet a nekupovat nic ve spěchu. Máte-li větší pozemek, nebude vám stačit sekačka, ale měli byste sáhnout po kvalitním zahradním traktoru. Takové nabízí jičínská firma Seco. Než se rozhodnete pro nákup, nejdříve byste si měli rozmyslet, jaké požadavky na techniku máte. Tedy zda budete udržovat rovný nebo kopcovitý terén, bude-li kopcovitý potom s jakým sklonem.

Řešení pro prudké svahy i velké rovné plochy

V nabídce firmy Seco je velmi univerzální zahradní traktor Challenge, který lze použít na sečení ploch o velikosti až 8 000 m2 s maximálním sklonem 10°. Může bez potíží sekat i mokrou nebo přerostlou trávu. Díky svému dynamickému rámu a malému poloměru zatáčení zvládne objíždět i velmi členitý terén roviny měnící se v kopec. Přednosti jeho služeb oceníte po celý rok. Ať už při mulčování a sekání trávy nebo při sběru listí a rozhrnování sněhu. Traktor Challenge lze totiž dovybavit sklopným vozíkem, deflektorem na mulčování, rozmetadlem i radlicí na sníh se záběrem 120 centimetrů.

starjet

Máte-li zahradu na prudším svahu, oceníte přednosti traktoru Panther, který je vynikající volbou pro mulčování. Dokonalý průběh mulčování u něj zajistí rotorové sečení se šesti noži.
Další možnou volbou je traktor Starjet pro sekání a mulčování travnatých ploch při jejich pravidelné údržbě. K dispozici je řada modelů Starjet určených jak pro domácí použití v případě zahrad s opravdu velkou rozlohou, tak i pro větší obecní plochy, například travnatá hřiště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..