Jaké vybrat podsvícení bazénu

Máte na zahradě bazén, ale ještě ho nemáte nijak podsvícený? To je chyba! Světlo vašemu bazénu dodá ten správný vzhled především večer. Máte rádi večerní koupání? Pokud ano, je přímo nutností si nechat osvítit bazén. Není to ale pouze o vzhledu. Je to také jako prevence úrazu či přímo utonutí. Světlo v bazénu je důležité, abyste i ve tmě viděli, kde přesně se bazén nachází. Jakmile nebude osvětlený, můžete do něj snadno spadnout. A co teprve vaše děti?


Led bodová světla

Led bodová světla se nachází přímo uvnitř bazénu. Nainstalují se na dno, tím krásně osvětlí celý bazén. Množství těchto světel záleží na vás a na velikosti vašeho bazénu. Dejte si pozor na to, aby dané světlo bylo určeno přímo do bazénu. Také není dobré, když je světlo příliš silné. Nemělo by vás moc oslňovat.

K osvětlení bazénu můžete rovněž použít různé plovoucí objekty, které bazén zviditelní. Dále také můžete pomocí led pásků zvýraznit okraj bazénu.

Nepodceňujte okolí bazénu

Osvětlete také okolí bazénu. Nejen, že to vypadá hezky, ale je to i praktické. Pokud máte různé dekorace okolo bazénu, můžete o ně snadnou zavadit a spadnout do bazénu či přímo na dané dekorace. Světla můžete zabudovat do ozdob, které se kolem vašeho bazénu nachází. Můžete si také pořídit nové dekorace, které jsou přímo určeny k osvětlení okolí bazénu. Nezapomeňte, že dané osvětlení musí být rovněž voděodolné.

Příchodová cestička k bazénu

Zkuste také přemýšlet nad tím, jak byste mohli osvítit cestičku k bazénu. Nejen, že osvětlená cesta vypadá nádherně, ale také vám to usnadní příchod k bazénu. Okraje cestičky můžete osvětlit pomocí led pásků. Nebo také dejte na stranu chodníčku malé lampy, podle kterých jistě k bazénu trefíte. K osvětlení příchodové cesty také můžete využít různé dekorativní předměty. Například svítící koule, které budou vypadat opravdu hezky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..