Komody dobře vypadají a dobře slouží

Při zařizování bytu nebo domu nábytkem největší důraz klademe na velký nábytek. Sháníme kvalitní postel, skříně s velkým úložným prostorem do ložnice a do obýváku zase pohodlnou a velkou sedačku a k ní obývací stěnu, která pojme nejen hodnotný porcelán, ale také mnoho knih a umožní vystavit naše umělecké předměty. Ale kromě těchto velkých kusů můžeme náš domov ozvláštnit i menšími kusy nábytku, které efektivně využijí volné místo a současně svým tvarem dodají bytu styl. Mluvíme o komodách.


Pod tímto názvem, připomínajícím staré dobré časy, si můžeme představit zvlášť stojící nízké skříňky, které opět přicházejí do módy a lidé si je rádi kupují. Bílé komody se hodí do ložnice, ale i do kuchyně a jsou vynikajícím úložným prostorem pro drobné předměty každodenního použití. Navíc jejich vrchní stranu můžeme využít jako stolek, ať už jako místo pro vázu s čerstvými květinami nebo pro popelník či malé občerstvení.

Šuplíkové skříňky s přirozeným vzhledem dřeva jsou označovány jako rustikální komody a kupují si je lidé nejen na chaty a chalupy, ale do svých domů, když dávají přednost lidovému nebo selskému stylu zařízení domácnosti.

komoda

Komody do obýváku využijete nejen při zaplnění prázdného místa v pokoji. Poskytují úložné místo pro vaše věci a přitom nepůsobí mohutně, aby opticky zaplnili celou místnost. Dají se dokoupit i dodatečně jako doplněk vašeho současného nábytku nebo jím nahradíte nábytek, který již dosloužil nebo se nehodí do bytu při vašem současném stylu. Případně zvolte starodávný vzhled jako místo pro uložení upomínkových předmětů na dětství a vaše prarodiče, se kterými jste trávili čas o prázdninách na vesnici.

Když vaše děti vyrostly a založili si vlastní domácnost, styl té své můžete změnit i bez toho, že byste museli kompletně vyměnit nábytek. Často stačí maličkost, jakou je komoda. A váš byt získá nový šmrnc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..