Koupelna vždy čistá

To je sen každé domácí paní. A aby to nebyla pokaždé dřina. Proto se k udržování čistoty používají různé přípravky a čistící prostředky, kterých je v supermarketech široký výběr. Ale opravdu je tomu tak? Kromě různých vůní čistícího přípravků máte opravdu na výběr? Je vůně opravdu to, co činí vaší koupelnu čistou?


Po reklamách typu „Na každou činnost jiný přípravek“ přijde období reklamy „Jeden přípravek na všechno“ a tyto se pravidelně opakují jako roční období. Nevím jak vy, ale já mám problém důvěřovat výrobci, který se mě snaží takto nalákat na své produkty. Existují jiné možnosti?

Co nás v koupelnách nejvíc trápí? Voda a její pozůstatky, tedy vodní kámen. Usazuje se na vodovodních bateriích i obkladech, které tak připravuje o jejich lesk a vůbec nepůsobí čistě. Dlouhodobě neudržované baterie může vodní kámen pokrýt hrubou vrstvou nevzhledného šedého povlaku, ve kterém se mohou usazovat a šířit bakterie, proto je třeba ho pravidelně odstraňovat ze všech povrchů. Je tedy samozřejmé, že přípravek na odstraňování vodního kamene najdete i v nabídce produktů HG.

Nezapomínejte na sprchový kout

Pokud stříkající voda může způsobit problémy na umyvadle a bateriích, tak co asi tak provede s vaším sprchovým koutem? Nejen vodní kámen, ale i zbytky šampónu nebo vlasů ho mohou znečistit. HG nabízí i na tato exponovaná místa koupelen kvalitní přípravek, s jehož pomocí udržíte v čistotě celou koupelnu vašeho domu.

Zvláštní péči vyžaduje toaleta. Zde zvlášť jde ruka v ruce čistota a dezinfekce. Pravidelnou péčí o toaletu zajišťujeme nejen její čistotu, ale staráme se i o zdraví celé rodiny. Kvalitní čistící a desinfekční prostředky nám mohou vše výrazně ulehčit.

Výborným doplňkem do čisté a zářivé koupelny je pohlcovač vlhkosti s vůní levandule. Sníží množství vodních par v koupelně a tím i rizika, která vodní pára přináší. Včetně snížení nároků na čas, který je potřeba čistotě koupelny věnovat.

Pokud si vyberete ty správné pomocníky, nemusí být čistota vaší koupelny vykoupena každodenní dřinou, může být pro vás radostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Jeden komentář k Koupelna vždy čistá

  • Eliška  napsal:

    Dobrý den, vyzkoušela jsem ty HG prostředky a musím sama říct, že čistí opravdu výborně! Děkuji za velmi dobrý tip.

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..