Koupací jezírka

Zahrada u rodinného domu dokáže při vhodném návrhu rozšiřovat obytnou plochu samotného domu. Rodina pak pro život využívá nejen místnosti pod střechou, ale žije na mnohem větší ploše. Od jara do podzimu si tak mohou lidé užívat nejen čerstvého vzduchu a sluníčka, ale i plodů ze zahrady. Správně navržená zahrada dává svou úrodu během celého léta a podzimu. Užijete si nejen různého ovoce, ale i chutné zeleniny. V zahradě má své místo i osvěžení.


Neexistuje jediný správný návrh, jak má vypadat zahrada u domu. Záleží jen na vaší fantazii. Důležité je jen to, co si sami přejete a co si umíte ve své zahradě představit. Nebo se inspirujte na internetu, jak změnit zahradu ze standardní okrasné na relaxační, co pěstování ovocných keřů nevylučuje. V závislosti na velikosti pozemku si vytvořte různá zákoutí, kterým bude dominovat vždy jiný druh ovoce nebo pestrobarevných květů.

Pokud jste vodní živel a rádi si v horkém létě zaplavete, vyhraďte vhodné místo pro vodní plochu. Oblíbené jsou koupací jezírka. Koupací jezírko je lepší, než samotný bazén. Obsahuje totiž i rostliny a můžete do jezírka nasadit i pestrobarevné rybky. Relax a pohodu vám takový vodní svět poskytuje i tehdy, když pouze odpočíváte na jeho břehu nebo se kocháte pohledem na ryby při jejich krmení.

koupací jezírko

Rostliny v mělčině jezírka dokáží odfiltrovat mnoho organických nečistot. Pokud máte ale malou zahradu a tedy i malé jezírko s menším počtem rostlin, bude dobré instalovat průtokový filtr vody, abyste se zbavili odumřelých částí rostlin i rybího trusu. V závislosti na intenzitě využití koupacího jezírka čistěte filtr podle potřeby, abyste si uchovali čistou a průzračnou vodu.

Zahrada nemusí znamenat jen golfový nízko střižený trávník nebo zeleninové záhony. Kombinací okrasných květin i ovocných stromků a keřů vytvoříte okouzlující zahradu. Spolu s jezírkem a terasou bude taková zahrada představovat další prostor pro váš život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..