Vchodové dveře do domu a do bytu

Můj dům – můj hrad je slogan vyjadřující bezpečí, které nám naše obydlí nabízí. Ale tak jako vysoký plot kolem pozemku bez masivní brány je i dům bez pořádných dveří v podstatě bez ochrany. Správný výběr výplní otvorů ve zdech je důležitý nejen tehdy, když své obydlí budujete.


Časem se mnoho věcí zlepšuje a bohužel i drzost zlodějů a jejich vybavení. Dveře z poctivého dřeva, které stačily před třiceti lety na ochranu obyvatel bytovky jsou dnes v podstatě jako z papíru. Kdysi oblíbené kovové dveře s hliníkovým obložením na vstupu do rodinného domu jsou dnes nejhůře izolovaným místem a uniká přes ně zbytečně mnoho energie. Současné technologie výroby dveří na míru dovolují inovovat i váš příbytek a s modernizací bydlení dosáhnout i vyšší bezpečnost. Nové vchodové dveře do domu budou lépe vypadat a vy se za nimi budete lépe cítit. A ušetříte za topení.

Bezpečnost celé rodiny je důležitá nejen v rodinném domě, ale i v paneláku. Ačkoli hlavní vchod střeží plastové vchodové dveře s bezpečnostním sklem i zámkem, nezabrání nekalým živlům dostat se do vchodu, když je někdo pustí do domu řekněme pod záminkou podomního prodeje nebo odpočtu měřičů energií. Vždyť známe konce takových případů z médií. Bezpečnost své rodiny musíme vzít do svých rukou.

Solidní výběr různých druhů dekorů i rozměrů udělá vaše vchodové dveře do domu na první pohled nenápadné, ale zevnitř kvalitní a bezpečné, aby chránily vaše blízké i váš majetek před nenechavci. Klidně může být celá rodina ve škole a v práci a bez obav se můžete vrátit odpoledne všichni domů. Váš domov zůstává vaším nedobytným hradem. A stejně se dají zajistit i sklepy, vždyť kolik krát jste četli o tom, že někomu ukradli ne nejlevnější kola právě ze sklepa?

A i pojišťovny při uzavírání pojištění domácnosti lépe pojistí příbytek za kvalitními bezpečnostními dveřmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..