Cibule u postele

Trápí vás nos, máte pocit, že „na vás něco leze“? Prochladli jste, ale nechcete jít k lékaři, protože víte, že vám stačí pár dní trochu se šetřit, večer se vypotit a za pár dní budete fit? U lékaře byste i tak strávili čas v čekárně mezi nemocnými lidmi a to žádnému člověku neprospěje. Namísto polykání tablet, které odstraňují příznaky, ale nemoc si nevšímají, zkuste osvědčený přírodní prostředek.


Plody, které nám rostou v zahradě, neslouží jen k zaplnění žaludku nebo získání energie pro pohyb. Každá potravina kromě základních složek, cukrů, bílkovin, tuku, obsahuje i další látky jako vitamíny, stopové prvky, enzymy a aromatické části i jiné složky, které mají vliv nejen na chuť jídla, ale i na tělo, které tuto potravinu konzumuje. Nezáleží, zda je označíme jako léčivé nebo blahodárné. Není důležité, zda o nich víme nebo ne a zda tímto účinkům věříme nebo je odmítáme. Prostě fungují.

Když mám pocit nachlazení, mírně zvýšenou teplotu, jdu do spíže pro cibuli. Večer před tím, než si jdu lehnout, nakrájím oloupanou cibuli na měsíčky, šest nebo osm částí a položím na malý porcelánový talířek, který si dám na noční stolek u postele.

cibule

V noci tedy dýchám výpary z cibule a většinou mi stačí takto inhalovat esence z domácí cibule dvě nebo tři noci, abych se mohl cítit opět zdravě. Bez lékařů, bez tablet, bez moderní chemické medicíny.

Každé ráno použita cibule skončí v nádobě s materiálem určeným do našeho zahradního kompostéru. Je recyklovaná, aby poté, co sloužila k mému vyléčení, opět pomohla vyrůst dalším rostlinám v naší zahradě.

Pokud vás někdy postihne rýma nebo se vrátíte z venku uzimeni, zkuste místo po tabletce sáhnout po cibuli. Jsem přesvědčen, že neolitujete a budete se cítit skvěle, budete skutečně zdravý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Nechte zprávu

Váš komentář

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..